Ekologia

Zadbaj o swoich pracowników i klientów – Zainwestuj w nowoczesny dystrybutor wody dla firm

Zadbaj o swoich pracowników i klientów – Zainwestuj w nowoczesny dystrybutor wody dla firm

Zadowolony pracownik zawsze zadba o potrzeby Klientów firmy z zachowaniem dbałości o najwyższy standard obsługi klienta – niezależnie od tego, czy będzie on osobą odpowiedzialną za przyjmowanie reklamacji w placówkach stacjonarnych, czy za proces sprzedażowy na infolinii. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, skup się na tym, by Twojemu zespołowi niczego nie zabrakło – a już na pewno rzeczy, które są uznawane za definitywną podstawę, jak np. czysta woda pitna.

Dystrybutory wody dla firm powinny pojawić się we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych – niezależnie od tego, czy pracuje dla Ciebie 5 czy 25 pracowników. Postaw jednak na nowoczesne konstrukcje, które charakteryzują się wysoką efektywności i gwarantują możliwość regulacji. Poznaj szczegóły. Więcej informacji znajdziesz w poniższy materiale.

Culligan Water – technologia stworzona z myślą o konsumentach

Często zdarzają się sytuacje, w których mimo obecności dystrybutora wody dostępnego do ogólnego użytku, pracownicy mimo wszystko wolą kupić wodę butelkowaną – co jak wiadomo, niekoniecznie wpisuje się w kanon ekologii. Dzieje się tak za sprawą dostępności wody gazowanej w dystrybutorach wody. Standardowe urządzenia nie oferują takiej możliwości. Warto więc zapoznać się z propozycjami marki Culligan Water, która umożliwia regulację nagazowania wody – między niegazowaną, średnio gazowaną i gazowaną.

Jak to działa?

Dystrybutory wody wyposażone są w specjalny nabój CO2, jak w tzw. syfonach, które spotkać można było w każdym domu na przełomie XX i XXI wieku. Zasada działania jest ta sama. Dystrybutor wody podłączony jest bezpośrednio do źródła, gdzie nabój nasyca płyn CO2 w określonej ilości.

Do tego dochodzi oczywiście możliwość regulacji temperatury wody za sprawą wykorzystanych czujników. Wszystko zostało też stworzone z zachowaniem najwyższych standardów pod kątem innowacyjnego designu. Dzięki dystrybutorom wody Culligan Twoje biuro nabierze nowoczesnego charakteru.

Jak widać, przy obecnych możliwościach, które firma Culligan Water przygotowała dla przedsiębiorców, nie musisz obawiać się dużą kwotą inwestycji w nowy dystrybutor wody do części biurowej. Możesz bez trudu zoptymalizować koszty przy pomocy wynajmu, co będzie również niezwykle wygodne w chwili serwisu urządzenia. Nie czekaj i przekonaj się o tym już teraz. Wystarczy skontaktować się z zespołem firmy Culligan Water. Otrzymasz od specjalistów odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pomogą oni w realizacji procesu zakupowego lub wynajmu od A do Z.